Time Master

time_master_okladka

Zupełnie za darmo oddaję swoje sprawdzone sposoby na zwiększanie efektywności i zarządzanie czasem. W e-booku znajdziesz techniki podstawowe, najczęstsze problemy z zarządzaniem czasem oraz superefektywne techniki zaawansowane, które potrafią zwiększyć Twoją produktywność nawet o kilkaset procent!

Wpisz swoje imię i adres e-mail, aby otrzymać e-booka Time Master

Twoje imię: *
Adres e-mail: *
Zgadzam się z polityką prywatności

*bez polskich znaków

E-booka napisałem specjalnie dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność i wyczerpali już standardowe sposoby. Także osoby, dla których temat zarządzania czasem jest nowy, osiągną świetne efekty stosując zawarte w e-booku porady.

W części podstawowej dowiesz się:

– jak ustalać cele zgodnie z zasadą SMART

– o liście zadań i priorytetech

– jak tworzyć macierz Eisenhauera

– o ergonomii miejsca pracy

– jak mierzyć czas, który przeznaczamy na poszczególne zadania

Sprawdzisz, czy nie wpadłeś w pułapkę:

– pracoholizmu

– perfekcjonizmu

– stresu

– rozpraszaczy

– problemów zdrowotnych

– nieumiejętnego stawiania celów

I w końcu dowiesz się, jak:

pozbyć się ograniczeń

wprowadzić się w stan flow i zyskać momentum

wyliczyć wartość swojego czasu

zlecać innym swoje zadania

przeprowadzać produktywne sprinty

być elastycznym przy zachowaniu stałych elementów

wprowadzać zmiany zgodnie z filozofią Kaizen


Aby stać się właścicielem swojej kopii e-booka wystarczy zapisać się na newsletter Top Menedżera, za pomocą którego od czasu do czasu będę podsyłał Ci informacje o ciekawych wydarzeniach i rozdawał różne gratisy (tak jak teraz).

Wystarczy tylko wpisać swoje imię (bez polskich znaków) oraz adres e-mail i już za chwilę otrzymasz e-booka Time Master: Zyskaj władzę nad czasem.

Jeśli nadal się wahasz – sprawdź komentarze tych, którzy już e-booka przeczytali. Znajdziesz je pod tą wiadomością. W komentarzach możesz też zamieścić swoją opinię o e-booku.

Twoje imię: *
Adres e-mail: *
Zgadzam się z polityką prywatności

*bez polskich znaków

Jeśli w przyszłości zdecydujesz się wypisać z newslettera, nie będzie z tym problemu.

Michał Ksiądzyna

Redaktor Naczelny Top Menedżer

Sprawdź też...

70 Responses

 1. Dawid Nowak pisze:

  Super! Już się biorę za ściąganie!

  [Odpowiedz]

 2. Fantastyczny e-book, przypomina mi metody już znane i odkrywa sposoby, które jeszcze zupełnie były mi obce. Bardzo wartościowa wiedza, z której na pewno skorzystam, żeby usprawnić swoją pracę.

  [Odpowiedz]

 3. Fajnie napisane Michał. Wyrazy uznania, bez zbędnego teoretyzowania, konkretna wiedza. Potrzebowałem czegoś na ten temat na kształt minimum formy maximum treści 🙂
  Pozdrawiam

  [Odpowiedz]

 4. Dawid Nowak pisze:

  Właśnie przeczytałem! Świetny e-book! Nawet tych podstawowych technik jak się okazuje nie znałem wszystkich, a te bardziej zaawansowane rzeczywiście są super, tylko wymagają trochę pracy, żeby je wprowadzić w życie.

  [Odpowiedz]

 5. Krzysiek pisze:

  Brawo Mistrzu. Nie wiem co powiedzieć, ale po przeczytaniu około 5 (długich) książek o produktywności, wiem, że żadna z nich nie zadziałała na mnie tak jak Twój ebook. Wiem też, że dzięki Twoim wskazówkom jestem w stanie zrobić niemal wszystko. To może być hit.

  Wielkie dzięki. To, co napisałeś, to prawdziwa rewelacja.
  Btw. Znalazłem jedną literówkę – „Brian Tacy” – 17-sta strona.

  [Odpowiedz]

 6. Bardzo dobrze napisana książka. Michał przedstawia techniki zarządzania czasem bez lania wody. Znam tą tematykę, jednak ten e-book przypomniał mi o najważniejszych i podstawowych zasadach oraz dowiedziałem się o kilku nowych. Polecam!

  [Odpowiedz]

 7. Paweł Kata pisze:

  Wczoraj przeczytałem ebooka Michała i powiem jedno: pobierajcie go, póki jest za darmo.

  Książka w przystępny sposób przedstawia wybór najbardziej przydatnych technik zarządzania czasem znanych ludzkości. Są w niej same konkrety – wodolejstwa i zapychaczy nie uświadczysz.

  Wprawdzie korzystam z kilku przedstawionych przez Michała strategii, ale poczytanie o stanie flow czy nabieraniu momentum rzuciło nowe światło na to, jak pracuję i jak powinienem pracować.

  Podsumowując: ebook dla każdego, kto chce błyskawicznie ująć w ryzy własny czas i niekoniecznie chcę przebijać się przez GTD Allena czy Maksimum Osiągnięć Briana Tracy.

  [Odpowiedz]

 8. Bardzo pożyteczny e-book. Wprawdzie, tak jak już ktoś napisał, metody nie są nowe i spotkałam się z nimi w wielu książkach i poradnikach lecz zebranie ich w jednym miejscu i rozsądne zastosowanie w logicznym ciągu jest zaletą tej książki.
  Będę ją polecać swoim znajomym – szczególnie zaczynającym własny biznes.

  [Odpowiedz]

 9. Konrad pisze:

  E-book posiada dwie, podstawowe zalety:
  – w jednym miejscu zbiera znane i skuteczne techniki;
  – maksimum treści przy minimum formy – zwięźle i na temat;
  Dzięki Michał.

  [Odpowiedz]

 10. Kasia Wrotek pisze:

  Po przeczytaniu e-booka Time Master olśniło mnie, chociaż znam wiele technik zarządzania czasem i zwiększania produktywności pracy!

  Wskazówki autora są praktyczne i dają się zastosować od razu.

  Czekam na kolejne e-booki 🙂

  [Odpowiedz]

 11. Agnieszka pisze:

  Bardzo dobrze napisane – krótko i zwięźle ujęte zasady, z których często sama korzystam:) dobrze jest przeczytać i zrobić przegląd swoich metod działania każdego dnia 🙂

  [Odpowiedz]

 12. Wasim Bnayat pisze:

  E-book pomaga lepiej zorganizować swój czas, co jest podstawą w każdym aspekcie życia, w swojej karierze zawodowej i rozwoju osobistym. Skorzystałem z informacji w nich zwartych. Napisany jest profesjonalnie i z talentem, czyta sie płynnie i przyjemnie, łatwo dociera do czytelnika i tu jest sztuka.

  Czekam na kolejny ebook.

  [Odpowiedz]

 13. Karolina Wawrzynów pisze:

  Bardzo przydatny e-book, polecam:)

  [Odpowiedz]

 14. Krótko i na temat:
  Efektywnie spędzone 30 min, które pomoże duzo lepiej zaplanować priorytety i czas. polecam.

  [Odpowiedz]

 15. Radek pisze:

  Witaj. Super e-book. Czy są jakieś odpowiedniki programów jakie podajesz w materiale na maca?

  [Odpowiedz]

 16. @Radek – Ponieważ nie działam na Macu, nie bardzo mogę sprawdzić i zarekomendować jakiś program. Natomiast wiedząc czego szukasz, znalezienie odpowiedniego programu powinno być tylko kwestią czasu – to są popularne narzędzia.

  [Odpowiedz]

 17. Krótko, jasno i na temat! Bardzo dziekuję za tę „ściągę”, do której pewnie nie raz zajrzę. Bardzo przydatna i wartościowa rzecz!

  [Odpowiedz]

 18. Barbara pisze:

  Bardzo dziękuję za ciekawie, a zarazem profesjonalnie
  napisanego e-booka o zarządzaniu czasem. Czekam na kolejne e-booki 🙂

  [Odpowiedz]

 19. Marcin Wiechnik pisze:

  W koncu wygospodarowalem czas na przeczytanie tego e-booka. Bardzo konkretna praca. Czyta sie gladko i przyjemnie. Popracuje nad zarzadzaniem swoim czasem w oparciu o wskazowki wlasnie z tego e-booka. Dzieki Michal!

  [Odpowiedz]

 20. Anita Podgórniak pisze:

  Powiem tak , krótko i na temat! Jak zawsze mam tendencje zaczynać czytać książki i nie kończyć tak dzięki takim treściwym i zwięzłym e-bookom można nauczyć się wiele rzeczy czy też odświeżyć. A przede wszystkim pobudza do działania, lepszego planowania a tym samym spędzania więcej wolnego czasu dla samego siebie.

  [Odpowiedz]

 21. Joanna Lipińska pisze:

  „Time Master” – kwintesencja zasad, które warto stosować. Poradnik, który nie tylko przypomina ale dodatkowo utrwala zdobytą wiedzę i uczy.
  Michał – gratuluję! 🙂

  [Odpowiedz]

 22. Paweł pisze:

  Niestety, zarejestrowałem się i na linku przesłanym po rejestracji nie ma PDF-a…:

  Error 404 | Nothing found!
  Sorry, but you are looking for something that is not here.

  [Odpowiedz]

 23. @Paweł – możliwe, że problem jest spowodowany tym, że zbyt wiele osób chce ściągnąć e-booka na raz. Spokojnie – Twój e-mail jest w bazie, podeślę jeszcze wszystkim za kilka dni bezpośredni link do ściągnięcia e-booka.

  [Odpowiedz]

 24. Iza Mrózek pisze:

  Ściągnęłam, przeczytałam, zastosowałam. Polecam gorąco 🙂

  [Odpowiedz]

 25. Emilia Feledyn pisze:

  „Time Master” a w nim krótko i na temat. E-book, który może być zawsze „pod ręką”. Dla mnie jest odświeżeniem i uporządkowaniem wiedzy.
  Dziękuję!

  [Odpowiedz]

 26. Aga M pisze:

  Dziękuję Panie Michale. E-book bardzo mi sie przyda, w celu przygotowan do przyszlej pracy.
  Pozdrawiam.

  [Odpowiedz]

 27. Bardzo ciekawa publikacja, krótko i na temat, co jest bardzo ważne szczególnie teraz, kiedy na wszystko brakuje czasu 🙂 Część porad na pewno wykorzystam, aby lepiej się zorganizować. Dzięki za udostępnienie.

  [Odpowiedz]

 28. Vitali pisze:

  to jakaś wielka ściema- #

  Error 404 | Nothing found!
  Sorry, but you are looking for something that is not here.

  czy Pan ściąga email-e tym sposobem na ebook-a? jak nie- sprawdze skrzynke wieczorem czy ten ebook będzie wysłany a komentarz nie skasowany:)

  [Odpowiedz]

 29. @Vitali – serwer nie wytrzymuje. E-booka NIE prześlę wieczorem, właśnie z tego względu. Prześlę go w ciągu kilku dni, kiedy serwer będzie trochę mniej oblegany.

  [Odpowiedz]

 30. Bartek pisze:

  No cóż, po tak pochlebnych opiniach nie pozostaje nic innego, jak ściągnąć e-booka i samemu się przekonać o jego wartości. Przy okazji bardzo dobra zachęta do zapisania się na newsletter.

  [Odpowiedz]

 31. Krzysztof Studnik pisze:

  Przeczytałem. Mądrze opisane. Teraz czas na wdrożenie, bo ostatnio coś za dużo tych „rozpraszaczy”, a samemu jakoś ciężko się zmotywować do polepszenia sytuacji.
  Dzięki.

  [Odpowiedz]

 32. ania pisze:

  Bardzo prosiłabym o podeslanie ebooka gdy tylko będzie to możliwe, gdyż niestety mi również wyświetla się komunikat błedu.
  Dziękuję, pozdrawiam

  [Odpowiedz]

 33. Adres ebooka dostałem tylko jednego dnia od trzech osób, a to świadczy o dobrej ocenie przez niejedną osobę. Ja też mogę go polecić. Ściągnąłem od razu dzisiaj (bez problemów) i już prawie cały przeczytałem.

  Może podane metody nie są nowe, ale czy tylko to się liczy? Przystępny sposób przedstawienia i świeże, sensowne argumenty pomagają zmotywować się do stosowania tych metod, a o to przecież chodzi :).

  Rzeczywiście, zgodnie z obietnicą Michała, nie ma lania wody, a odmienny sposób prezentacji sposobów powiększania wydajności sprawia, że warto zapoznać się z tym ebookiem.

  Szczególnie polecam fragment o odnajdowaniu przeszkód (rozdział trzeci). Nie spotkałem tego gdzie indziej, a uważam to za bardzo ważne, gdyż samo poznanie tego czego uczy Brian Tracy, czy Tony Robbins, nie wystarczy by ruszyć do przodu. Pokonanie najpierw przeszkód jest ważniejsze nawet od zwiększania produtywności, gdyż lepsza jest nawet mała wydajność niż żadna. Zapraszam do czytania ebooka Michała :).

  [Odpowiedz]

 34. Aida pisze:

  Świetny e-book. Niektóre techniki bardzo mi się przydadzą, zwłaszcza macierz i rozpoznawanie przeszkód. Bardzo mi się też podoba rozdział o wydajności, wreszcie coś realnego, a nie nieprzystający do realiów hurraoptymizm. 🙂
  Szkoda tylko, że nie ma odpowiedniego oprogramowania na Macintoshe, przydałby mi się ten Time Master.

  [Odpowiedz]

 35. Marcin Dobrzyński pisze:

  Michał, naprawdę świetne opracowanie. Napisane w prosty i zwięzły sposób. Spora część tych metod już była mi znana ale ich zestawienie z pewnością da świetny efekt. Co więcej, po lekturze uświadomiłem sobie, że już wpadłem w kilka pułapek, które opisujesz. Z pewnością aby z nich wyjść będzie potrzeba sporo samozaparcia i wytrwałości. Jednak wiedząc gdzie szukać będzie o wiele łatwiej. Dziękuję Ci za poświęcony czas na stworzenie czegoś co pozwoli być mi lepszym.

  [Odpowiedz]

 36. Kuba pisze:

  Genialne ! Nic dodać nic ująć !

  [Odpowiedz]

 37. Paweł Kasprzyszak pisze:

  Biblia o oszczędności czasu.
  Po prostu.
  Pan Michał za rączkę przeprowadza nas po mieszkaniu i palcem pokazuje co może być źródłem przecieku czasu i chęci do pracy. Ponad to przekazuje techniki panowania nad czasem… i nie ma siły żeby coś nie zadziałało.
  Działa i to jak!
  Ja Wyżej podpisany, jestem żywym przykładem, działania tegoż wielkiego dzieła.

  Pozdrawiam i szczerze zachęcam do lektury!

  [Odpowiedz]

 38. Marek Górkiewicz pisze:

  Świetnie napisane ,bardzo wartościowa wiedza,ze swojej strony chcę uzupełnić że w przyrodzie ale również w naszym życiu „cykl produkcyjny” trwa 90 dni dlatego dzisiaj wprowadzone zmiany proponowane przez Michała wydadzą owoce za trzy miesiące.
  Dzięki Michał -super materiał do wdrożenia dla każdego

  [Odpowiedz]

 39. Jan pisze:

  podeślij mi e-boka proszę

  [Odpowiedz]

 40. Jan – zarejestruj się, to w ciągu kilku minut otrzymasz e-booka.

  [Odpowiedz]

 41. Henryk Metz pisze:

  Michale,
  Widzę, ze lubisz i potrafisz pisać – duży plus :o) Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale Twój e-book przypomina mi „Reader’s Digest” – treściwy, skrótowy przegląd wiedzy na dany temat. Spodobało mi się to o wymianie materaca :o) O kaizen także napisałeś tyle, ile można zmieścić w tak skondensowanym tekście. Chciałbym jednak „wyciągnąć” od Ciebie trochę więcej Twoich własnych doświadczeń. Może kolejny e-book? Czekam niecierpliwie.
  Pozdrawiam serdecznie

  [Odpowiedz]

  Michał Ksiądzyna Odpowiedź:

  Henryku – co Ciebie konkretnie interesuje? 🙂

  [Odpowiedz]

 42. Piotrek pisze:

  Może się czepiam ale abstrahując od wartości merytorycznej e-booka nie zobaczyłem tam żadnego przypisu, spisu literatury z której po części musiałeś czerpać wiedzę itd. ,a chyba warto byłoby ją zamieścić. Taka drobna uwaga z mojej strony. Poza tym wszystko ok.

  [Odpowiedz]

 43. Piotrek – e-book jest zbiorem metod, które stosuję. Większość z nich ma jakieś swoje korzenie. Tyle, że zamieszczając spis wszystkich książek, które mogły mieć jakikolwiek wpływ na treść e-booka, z 22 stron zrobiłoby się 50, a tego nie chcę. Poza tym spis literatury to chyba przy cytowaniu, albo czerpaniu z treści innych książek – tu źródłem słowa pisanego była praktyka.

  [Odpowiedz]

 44. Monika Kurjato pisze:

  Bardzo dobry e-book! Zarządzanie sobą w czasie w pigułce… krótko, zwięźle i na temat! Zachęcam do czytania i wdrożenia pewnych technik w życie! Dodatkowo plus za linki do programów, o których nie miałam pojęcia, a które pomogą mi przyspieszyć pracę! Dzięki za e-booka!

  [Odpowiedz]

 45. Magdalena pisze:

  Michale gratulacje!

  Właśnie wchłonęłam Twojego e-booka i powiem jedno: w bardzo prosty, czytelny sposób zaznaczyłeś co tak naprawdę jest ważne. Rozpisałam moje cele i teraz zamierzam je wcielić w życie. Z przyjemnością pochwalę się i polecę go moim znajomym, by oni również czerpali więcej przyjemności z efektywnego działania 🙂

  Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na kolejnego e-booka

  [Odpowiedz]

 46. Darek pisze:

  Niesamowite!
  Jak w tak niewielkim ebooku można zawrzeć tyle pożytecznej wiedzy! Bardzo pożytecznej.
  Przeczytałem go dzisiaj rano, przed wyjściem do pracy.
  Bardzo pozytywnie nastawiła mnie jego lektura.
  Wiem jak dużo muszę w sobie zmienić, ale też wiem, jakie efekty to przyniesie.

  Pozdrawiam i dziękuję.

  Darek

  [Odpowiedz]

 47. Piotr pisze:

  Bardzo ciekawa kompilacja zasad zarządzania czasem, aczkolwiek mam 2 uwagi

  1) Macierz Eisenhowera została przedstawiona tylko z punktu widzenia pracy, życia zawodowego, a moim zdaniem w takiej macierzy powinny znaleźć się też cele osobiste, załóżmy, że np. w wolnych chwilach biegam i przygotowuje się do maratonu, w tym przypadku regularny trening jest dla mnie celem ważnym na równi z celami zawodowymi, ale powiedzmy, że to już każdy może zrobić w swoim zakresie. Może w tym przypadku warto stworzyć odrębną macierz?

  2) Nie wiem czy autor kiedyś pracował w dużej korporacji, ale tam bardzo ciężko jest pracować według zasady 60 minut. Dla mnie osobiście jest to przerażające, gdy widzę co dzieje się w takich korporacjach i czasami się zastanawiam za co tam płacą ludziom. Pracowałem kilka miesięcy w małym zespole marketingu (ok. 10 osób) w dużej korporacji i w ciągu ok. 9-godz. dnia pracy, może 3 godziny to była taka prawdziwa praca w ciszy i skupieniu, reszta dnia to były pogawędki, plotki, żarty, spotkania na korytarzu z pracownikami innych departamentów, wyjścia na kawę itp. Było to głownie damskie towarzystwo, więc mnie jako faceta już głowa bolała od słuchania tych wszystkich historyjek o facetach, zakupach itp. Rzecz w tym, że odcinanie się od tego towarzystwa i skupianie się na wydajnej pracy powoduje, że nasze otoczenie zaczyna nas traktować jak odmieńca i osobę nudną, stajemy się osobą niepopularną w środowisku pracowników. Także jest jakiś trade-off, chcesz pracować wydajnie i odciąć się od towarzystwa, czy chcesz być lubiany przez ludzi i czasami jednak obejrzeć jakiś filmik na youtube, który ktoś znalazł w sieci albo pożartować o nielubianym szefie. Moim zdaniem trzeba umiejętnie znaleźć balans i dzielić wydajną pracę z dobrymi relacjami z innymi ludźmi.

  [Odpowiedz]

 48. Damian Druzga pisze:

  Bardzo dobra publikacja, krótka, zwięzła i na temat gratuluję autorowi!

  [Odpowiedz]

 49. maciej korski pisze:

  Witam. mam przemyslenia odnosnie strony 7 i podzialu na: wszelkie niewiadome i wszelkie przypadki…

  np nie mozna stosowac reguly: wyjdzie w praniu jezeli mamy za cel otwarcie sklepu. co jezeli wyjdzie w praniu ze na dany typ sklepu absolutnie nie bedzie chetnych? albo zaplanujemy sprzedaz jakiegos oprogramowania dla firm, a wyjdzie w praniu ze nie bedzie to mialo zadnego zastosowania biznesowego i nikt tego nie kupi.

  [Odpowiedz]

 50. @maciej korski – odnoszę wrażenie, że błędnie zrozumiałeś to, co napisałem. Wyjdzie w praniu, to znaczy, że trzeba to sprawdzić. Jeśli masz nowy produkt, to sprawdzasz, czy są na niego chętni przed premierą na wiele sposobów, ale to i tak zawsze jest zgadywanka, bo faktyczna sprzedaż zależy od ogromnej liczby czynników i można robić założenia, ale i tak nigdy nie będziesz wiedział na pewno. Nie chodzi o podejście pomijania badań rynku i sprzedania prototypu – to byłoby zwyczajnie nieodpowiedzialne. Mimo tego nigdy nie będziesz miał 100% pewności, więc będzie taki moment, że będzie trzeba zaryzykować – albo w to wchodzę, albo nie – żadnych dodatkowych dywagacji nie trzeba.

  [Odpowiedz]

 51. Witam,
  E-book wręcz wzorcowo napisany, krótko, zwięźle i bez mądrzenia się, co jest zmorą większości wydawnictw poradnikowych. Na pewno będę się starał zastosować Pana wskazówki, choć kwestia outsourcingu w przypadku freelancera w Polsce to w 99 przypadkach na to kategoria „Wishfull thinking”, biorąc pod uwagę obowiązujące stawki 🙂 Gdyby Pan był w stanie wczuć się w rolę kogoś, kto sam musi wyrywać zlecenia, sam pilnować wystawienia rachunków, pogonienia o wykonanie należnego przelewu, a następnie dodał coś do e-booka, byłbym wniebo (wpiekło) wzięty :)) Ale i tak, jest to jeden z najlepszych poradników, jakie czytałem. I szczerze zazdroszczę tym, którzy zarabiają 171zł. 43gr./godzinę :))
  Pozdrawiam,
  LeD

  [Odpowiedz]

 52. Kamila pisze:

  Panie Michale, poradnik napisany przejrzyście, krótko i ciekawie. Gratuluję i dziękuję za porady.

  [Odpowiedz]

 53. Monika pisze:

  Time Master to bardzo przydatny e-book. Skoncentrowana dawka wiedzy dot zarzadzania soba w czasie.Bardzo przydatna lektura!

  [Odpowiedz]

 54. Agnieszka pisze:

  Witam,
  Dziekuję za wiadomość. To dla mnie niesamowicie sympatyczna niespodzianka i prawdziwy przezent.

  Bardzo dziękuję za przypomnienie mi w ciągu 20 minut (tyle zajęło mi przeczytanie e-book’a), jak łatwo i szybko powinnam zmienić kilka metod działania, żeby zaoszczędzić swój (i nie tylko) czas i osiagnąć maksimum efektywności.
  E- book’a dostaną w przezencie wszyscy moi managerowie na jutrzejszym zebraniu. Jestem przekonana, że tak jak ja, ucieszą się z przypomnienia kilku prostych, „szkolnych” zasad zarządzania (czymkolwiek :)).
  Przeczytanie tego e-booka wpiszę sobie do kalendarza na 08. 06. 2011, żebym, gdyby znów zdarzyło mi się niechcący zejśc z toru, mogła na niego szybko i prosto wrócić.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

  [Odpowiedz]

 55. SEBASTIAN P. pisze:

  PRZYPOMINA MI TO SCENARIUSZ Z PEWNEGO SZKOLENIA W MOJEJ FIRMIE JAKIE BYŁY ORGANIZOWANE W FIRMIE W KTÓREJ PRACUJĘ.
  NIESTETY NIE BYŁO MI DANE W NICH UCZESTNICZYĆ JEDNAK POMYŚLAŁEM ŻE MOJA AMBICJA NAKAZUJE BYM SAM POSZUKAŁ TAKIEJ PORADY JAK TA. DZIĘKUJE

  [Odpowiedz]

 56. SEBASTIAN P. pisze:

  PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY 🙂

  [Odpowiedz]

 57. Radosław pisze:

  Świetna publikacja. Przeczytałem kilka książek na temat zarządzania czasem i mnóstwo artykułów w Internecie. Z książek zawsze robię notatki wypisując najważniejsze rzeczy i przyznam, że ten e-book to właśnie zbiór takich najważniejszych metod, które można znaleźć w wielu książkach. Dzięki

  [Odpowiedz]

 58. Remek pisze:

  Fajne rady, większość znałem. Ale muszę Ci podziękować, bo dzięki książce doszedłem do wniosku, że w końcu muszę kupić sobie myszkę!

  Pozdr:)

  [Odpowiedz]

 59. Beata pisze:

  Świetnie napisane, krótko i na temat, bez mydlenia oczu. Gratuluję i życzę więcej takich publikacji.
  Pozdrawiam,

  [Odpowiedz]

 60. Krzysiek pisze:

  Dzieki serdeczne.

  Na temat i konkretnie. Z przyjemnościa przeczytałem bez zbędnego rozpisywania się aby zwiększyć „objętość” dla wydawnictwa.

  z pozdrowieniami

  [Odpowiedz]

 61. Ewa pisze:

  Kwintesencja tego , co powinno się znać i stosować 🙂 I objętość w sam raz.
  Wszystko mi znane, teraz pozostaje tylko stosować – chętnie przeczytałabym drugi taki e-book o tym, jak znaleźć w sobie motywację do stosowania tych zasad 😉

  [Odpowiedz]

 62. Dokladnie jak poprzednicy, esencja w pigulce, akurat dla odswiezenia wiec czekam na kolejne ;]

  [Odpowiedz]

 63. Cześć Michale!

  Dziękuję bardzo za praktyczny poradnik o zarządzaniu czasem.

  Szczególnie podobała mi się przejrzysta forma poradnika i praktyczne podejście do tematu.

  Twoje działania i darmowy poradnik Time-Master stały się dla mnie brakującą kroplą inspiracji do publikacji czegoś podobnego (na swój sposób) dla moich Czytelników.

  W ten sposób powstał darmowy poradnik „Jak skutecznie przepędzić przeziębienie i szybko zregenerować się po chorobie.” Dostępny tutaj:
  http://www.meduzo.pl/przeziebienie-ebook/

  Pozwoliłem sobie o tym napisać, bo widziałem Twoje zainteresowanie tematem u Kasi Przepiórki na http://lekipoludzku.pl

  Pozdrawiam zdrowo!
  Konrad Kokurewicz

  [Odpowiedz]

 64. Paweł Kiraga pisze:

  Serwus!

  Ha, co za ironia… Pobrałem jakiś czas temu tego ebooka. Niestety, rozpraszacze spowodowały, że wylądował w folderze, gdzie znikł pomiędzy innymi pozycjami do przeczytania na później.
  Dopiero dziś udało mi się otworzyć tę pozycję. Przyznam, że szybko go przeleciałem i przypadł mi do gustu w wielu miejscach. Niby sprawy oczywiste, ale spisane przez kogoś wyglądają inaczej.

  Świetna ta ściąga, Michał!

  [Odpowiedz]

 1. 30 kwietnia 2010

  […] efektywności wykorzystania swojego czasu dowiesz się z najnowszego, dostępnego za darmo e-booka o zarządzaniu czasem. Zapraszam do pobrania. efektywność, gościnne występy, time management, zarządzanie […]

 2. 7 maja 2010

  […] Ta technika jest jedną z wielu technik zarządzania czasem i zwiększania swojej produktywności, jakie opisuję w swoim dostępnym za darmo e-booku, którego możesz znaleźć pod adresem http://www.topmenedzer.pl/2010/04/time-master/ […]

 3. 17 maja 2010

  […] czasem – Time Master. Możesz ściągnąć swoją kopię całkowicie bezpłatne stąd: http://www.topmenedzer.pl/2010/04/time-master/ . Autor: Krzysztof Lis | Wpisy powiązane tematycznie: Założyłem sobie bloga… na […]

 4. 11 czerwca 2010

  […] o efektywności, zarządzaniu czasem i zasobami przeczytasz w e-booku Time Master Dodaj […]

 5. 30 czerwca 2010

  […] Jednym z takich specjalistów jest Michał Ksiądzyna, który za darmo w swoim e-booku opublikował swoje sprawdzone metody na zwiększenie efektywności i zarządzanie czasem. Grzechem byłoby nie skorzystanie z tej wiedzy zwłaszcza, że autor udostępnia ją za darmo. Zapraszam do pobrania darmowego e-booka ze strony: Time Master. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *